10 خرداد 1394

برگزاری مراسم "آئین سپاس"

مولف: هاشمی   /  دسته: گزارش جلسات و نشست ها   /  رتبه دهید:

در مراسم ویژه ای تحت عنوان "آئین سپاس" از حامیان همکاران تلاشگر در دبستان های منصور نفر (تحت حمایت موسسه فرهنگی سپهر معرفت) سپاس به عمل آمد.
این مراسم در تاریخ هفتم خرداد ماه 1394 در سالن اجتماعات اداره آموزش و پرورش منطقه 4 برگزار شد.
مدیرکل آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش، مشاور مدیرکل آموزش و پرورش استان تهران در مدارس غیر دولتی، مدیر آموزش و پرورش منطقه 4،  مسئولین شهرداری منطقه 4، مسئولین نیروی انتظامی منطقه 4، دبیران و کارکنان مدارس منصور نفر، مدیران موسسه و مدارس سپهر و جمعی از فرهیختگان و اندیشمندان از مدعوین این مراسم ویژه بودند.
سخنرانی جناب آقای ناصرالملکی ریاست محترم موسسه فرهنگی سپهر معرفت، سخنرانی جناب آقای حبیبی ریاست محترم اداره آموزش و پرورش منطقه 4، سخنرانی جناب آقای دکتر افروز، سخنرانی جناب آقای مهندس صادق پور مدیرکل آموزش ابتدایی وزارت آموزش و پرورش، پخش کلیپ فعالیت های یکساله در دبستان های منصور نفر و تقدیر و تشکر از همکاران تلاشگر در این مدارس، بخشی از برنامه های این مراسم بود.
قابل ذکر است که دبستان های دخترانه و پسرانه منصور نفر، در طرح حمایتی آموزش و پرورش از ابتدای مهر ماه 1393 تحت حمایت موسسه فرهنگی سپهر معرفت قرار گرفتند و توسط این مجموعه هدایت و راهبری می شوند.
 
 
 
 
 
 
 
 
 

تعداد مشاهده (2541)       نظرات (0)

نظرات کاربران درباره خبر "برگزاری مراسم "آئین سپاس""


نظرتان را بیان کنید

نام:
پست الکترونیکی:
نظر:
کد بالا را در محل مربوطه وارد نمایید