29 دی 1397

همایش پدران دانش آموزان مدارس سپهر

مولف: فهیمه خانی   /  دسته: گزارش جلسات و نشست ها - اخبار موسسه - اخبار مدارس وابسته   /  رتبه دهید:

 

صبح جمعه 28 دیماه 97 همایش سالانه پدران دانش آموزان مدارس سپهر در محل آمفی تئاتر دانشگاه پیام نور برگزار شد . در این همایش که حضور چشم گیر پدران را به همراه داشت ، ابتدا سرکار خانم دکتر ابوئی به نمایندگی از تیم مشاورین مدارس سپهر به بیان نقطه نظارت و جمع بندی ارزیابی های کارشناسانه مشاورین درباره مسائل اخلاقی و رفتاری دانش آموزان پرداختند . سپس دو نفر از پدران دانش آموز درباره صمیمیت و ارتباط پدر و فرزند ایراد سخن فرمودند. در ادامه جناب آقای ناصرالملکی رئیس مؤسسه فرهنگی سپهر معرفت ضمن خیر مقدم به حاضرین خواستار همراهی بیشتر پدران با فرزندان در موضوعات اجتماعی و درسی شده و به این مهم تاکید کردند که ارتباط صمیمی پدر و دانش آموز تأثیر بسزائی در روحیه خوب، انگیزه بالا و یادگیری بهتر خواهد داشت. ایشان همچنین به رویکرد مدارس با نشاط سپهر اشاره کرده و استفاده از نیروهای متخصص فرهنگی و هنری و علمی را در ساختن مدارس پویا و مطلوب دانش آموز را از سیاستها و برنامه های مهم مؤسسه سپهر معرفت دانستند .

در ادامه جناب آقای دکتر افروز استاد ممتاز دانشگاه تهران و عضو هیأت امنای مؤسسه طی سخنانی به بیان نقش پدر در ایجاد صمیمیت و رشد اعضای خانواده به ویژه فرزند پرداخته و محبویت پدر را عامل مهمی در مسیر پیشرفت فرزندان برشمردند. ایشان همچنین حمایت پدر از همسر خود را عامل اصلی تقویت نشاط، معنویت، بالندگی وموفقیت خانواده معرفی کردند.

در پایان مراسم مدیرآموزش و پژوهش مؤسسه، توضیحاتی را پیرامون چگونگی مشارکت اولیاء در ارزیابی سالانه مدارس و لزوم آگاهی برنامه ریزان مؤسسه از نظرات اولیای محترم مطرح نمودند.

این همایش با اجرای برنامه های متنوع و تأثیرگذار هنری دانش آموزان مدارس مختلف سپهر همراه بود که مورد استقبال چشمگیر و تشویق شرکت کنندگان قرار گرفت.

 
 
 
 
 
 
 

 

تعداد مشاهده (129)       نظرات (0)

نظرات کاربران درباره خبر "همایش پدران دانش آموزان مدارس سپهر "


نظرتان را بیان کنید

نام:
پست الکترونیکی:
نظر:
کد بالا را در محل مربوطه وارد نمایید