مراکز تحت پوشش  

     
 
نظرسنجی  
1. به نظر شما، «مهمترین» رسالت یک مجموعه ی آموزشی غیر دولتی چیست؟!     
 
اتوماسیون اداری  
 
 
     
 
ورود به پست الکترونیک  
 
 
     
 
تعداد بازدیدکنندگان  
امروز
دیروز
ماه جاری
امسال
مجموع
     
 
اخبار  

به نام خدا

« مراسم جشن دانایی مدارس سپهر معرفت در روز 13 مهرماه همزمان با روز جهانی معلم برگزار گردید.»

مهندس زینی وند معاون وزیر آموزش و پرورش و رئیس سازمان مشارکت­های مردمی و مدارس غیر دولتی :

 

 

 

به نام خدا

« اول مهرماه 1396 آغازین روز فعالیت مدارس سپهر معرفت در سال تحصیلی 97 96 و بیست و پنجمین سالروز تأسیس مجموعه سپهر »

زنگ آغازین مدارس سپهر در دبیرستان پسرانه سپهر منطقه 11 نواخته شد. در این مراسم که با یاد و نام خداوند متعال با حضور جناب آقای دکتر افروز استاد ممتاز دانشگاه تهران و عضو هیأت امنای مؤسسه و ریاست محترم مؤسسه جناب آقای ناصرالملکی و جناب آقای تقوی نژاد مشاور محترم مدیرعامل بانک صادرات و عضو هیأت مدیره مؤسسه برگزار شد. ضمن اجرای برنامه های دانش آموزی، سوگندنامه سپهری دانش آموزان قرائت و رادیو سپهر فعالیت خویش را آغاز کرد.

در این آئین که جمعی از اولیای دانش آموزان نیز حضور داشتند جناب آقای ناصرالملکی ضمن تبریک فرارسیدن سال جدید با اشاره ای مختصر به برنامه های سپهر در سال جدید از فعالیت 400 معلم و همکار فرهنگی برای تربیت و آموزش 3300 دانش آموز در 14 واحد آموزشی سپهر معرفت خبر دادند.

در ادامه جناب آقای دکتر افروز با ذکر موارد مهم علمی و آموزشی دانش آموزان را به علم اندوزی و استفاده مناسب از اوقات تحصیل خود فرا خواندند و توصیه های لازم را به دبیران، همکاران مدارس و اولیای محترم دانش آموزان ارائه نمودند. در پایان مراسم، زنگ آغاز سال تحصیلی مجموعه مدارس سپهر به صورت نمادین توسط جناب آقای دکتر افروز عضو محترم هیأت امنای مؤسسه به صدا درآمد و مدارس سپهر در تهران، مشهد و کرج رسماً فعالیت آموزشی و تربیتی خود را شروع نمودند.