20 بهمن 1393

جلسه اعضای ستادی مدارس سپهر برگزار شد.

مولف: هاشمی   /  دسته: گزارش جلسات و نشست ها   /  رتبه دهید:

جلسه اعضای ستادی مدارس سپهر با موضوع بررسی عملکرد مدارس و نتایج ارزشیابی نیمه ی نخست سال تحصیلی در تاریخ 19 بهمن ماه 1393 برگزار شد.
این جلسه که با حضور تمامی کادر اجرایی مدارس سپهر در محل دبستان دخترانه سپهر تشکیل شد، از ساعت 16 آغاز و تا ساعت 18 ادامه داشت.
 
این نشست با سخنان ریاست محترم موسسه، جناب آقای ناصرالملکی آغاز شد، ایشان ضمن تشکر از زحمات همکاران در نیمه ی نخست سال تحصیلی، سخنانی در باب دهه ی مبارک فجر و اهداف و آزمان های انقلاب اسلامی بیان نمودند.
 
 
لازم به ذکر است که ارزشیابی مدارس سپهر توسط تیم ارزیاب موسسه فرهنگی سپهر معرفت از طریق مشاهده ی عملکرد مدارس، نظرسنجی از دانش آموزان، نظرسنجی از اولیاء دانش آموزان و نظرسنجی از همکاران در تمامی بخش های عملکردی مدرسه صورت می پذیرد.
این ارزشیابی همه ساله در دو نوبت برگزار می شود و نتایج آن در جلسه ستادی با حضور تمامی عوامل اجرایی مدارس سپهر مورد بررسی قرار میگیرد.
 
 
پس از آن، جناب آقای آثاری، جلسه را بیان نتایج ارزشیابی ها ادامه دادند.
در ارزشیابی امسال، پیشرفت تمامی مدارس در زمینه ی درسی و تربیتی از نکات قابل توجه بود.
در این ارزشیابی ها، متوسطه 1 دخترانه سپهر دارای بیشترین پارامترهای مثبت و متوسطه 1 پسرانه سپهر دارای بیشترین پارامترهای پیشرفت بودند.
 
 
در پایان جلسه، جناب آقای ناصرالملکی سخنانی در باب دلایل و فواید ارزشیابی موسسه و لزوم توجه به نتایج آن و نیز تقویت نکات مثبت و ترمیم نقاط ضعف به عنوان مهم ترین نتیجه گیری های این ارزشیابی، اهمیت کار گروهی و لزوم برنامه ریزی برای نتایج بهتر بیان فرمودند و در هر مدرسه، نام یکی از همکاران که خلاقیت و تلاش هدفمندی را به کار بسته است، بیان کرده و از ایشان تقدیر کردند.
 
طبق روال همه ساله، پس از این جلسه، جلساتی با مسئولین ستادی هر مدرسه برگزار می شود تا به تشریح و تدقیق بیشتر در نتایج ارزشیابی ها پرداخته شود.
 

تعداد مشاهده (1392)       نظرات (0)

نظرات کاربران درباره خبر "جلسه اعضای ستادی مدارس سپهر برگزار شد."


نظرتان را بیان کنید

نام:
پست الکترونیکی:
نظر:
کد بالا را در محل مربوطه وارد نمایید