13 دی 1393

بازدید مدیران مدارس سپهر از شهر بندرعباس

مولف: هاشمی   /  دسته: دسته بندی نشده   /  رتبه دهید:

مطابق با برنامه ریزی های موسسه فرهنگی سپهر معرت، هر سال مدیران موسسه و مجموعه مدارس سپهر معرفت، به یکی از استان های کشور سفر می کنند تا ضمن بازدید از مدارس برتر کشور، تعاملی سازنده با فرهنگیان و همکاران آن مدارس داشته و اندوخته ای فرهنگی را با خود به همراه آورند.
شهرهای  مشهد، یزد، شیراز، اصفهان و تبریز از جمله مقاصدی بوده است که در سال های گذشته در این طرح مورد بازدید قرار گرفته و برای آذر ماه 1394 شهر بندرعباس در این برنامه جای گرفت.
این سفر همانطور که بیان شد در راستای تعامل سازنده با دیگر مدارس برتر کشور برنامه ریزی شده است، ولی از آنجایی که جهاد مدرسه سازی سپهر معرفت، در سال های گذشته مدرسه ای خیرساز در شهرستان رودان از توابع بندرعباس احداث کرده بود، بازدید از این مکان خیر نیز در دستور کار این سفر بود.
عصر روز دوشنبه 17 آذر ماه، مدیران مجموعه مدارس سپهر سفر خود را آغاز کردند و پس از اقامت در بندرعباس، روز سه شنبه 18 آذر ماه راهی شهرستان رودان شده تا به همراهی مسئولین آموزش و پرورش شهرستان رودان  با دانش آموزان مدرسه خیرساز سپهر در روستای اسلام آباد، تجدید دیدار کنند.
همانند گذشته دانش آموزان با محبت این مدرسه، به گرمی از مسئولین سپهر معرفت و دیگر دوستان، استقبال کردند و دسته گلی را به یادبود به جناب آقای ناصرالملکی ریاست موسسه فرهنگی سپهر هدیه دادند.
 
در ادامه ی این دیدار، مدیران از کلاس ها و دانش آموزان بازدید کردند و پای درد دل آنها نشسته و گب و گفتی با آنان داشتند.
 
 
پس از آن، با راهنمایی مسئولین آموزش و پرورش، از چند مدرسه ی محروم در همان منطقه بازدید صورت گرفت تا ان شاء الله قدوم دیگری در این راه پر برکت گذاشته شود.
 
 
 
در روز چهارشنبه 19 آذر ماه، با هماهنگی مسئولین آموزش و پرورش بندرعباس، از چند مدرسه ی برتر بندرعباس بازدید صورت گرفت و همکاران به دقت از کلاس ها و برنامه های مدرسه بازدید کرده و تعامل مثبتی با مسئولین آن مدارس داشتند.
 
 
 
 
در ادامه ی سفر، همکاران عازم جزیره ی قشم شدند و در روز جمعه 21 آذر ماه نیز به تهران بازگشتند.
 

تعداد مشاهده (2088)       نظرات (0)

نظرات کاربران درباره خبر "بازدید مدیران مدارس سپهر از شهر بندرعباس"


نظرتان را بیان کنید

نام:
پست الکترونیکی:
نظر:
کد بالا را در محل مربوطه وارد نمایید